chastely تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران

chastely: تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران اجرای دستورالعمل ثبت در سامانه سامانه جامع سامانه انبارها

گت بلاگز وب‌گردی آماده باش سراسری است و به مردم قول می دهیم امنیت آنها تضمین شود/ اگر هشیاری نیر

تلاش جریانات تروریستی در سه سال گذشته ایجاد ناامنی در کشور عزیزمان ایران بوده ولی با تلاش وزارت اطلاعات تمام تیم های تروریستی دستگیر و منهدم شدند.

آماده باش سراسری است و به مردم قول می دهیم امنیت آنها تضمین شود/ اگر هشیاری نیر

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، ذوالفقاری گفت: تروریست ها در اتفاق امروز قصد داشتند عملیات خود را در صحن حرم مطهر امام انجام دهند ولی قبل از ورود به صحن امام با آنها برخورد شد و ناکام ماندند.
وی افزود: در اتفاق دوم در مجلس این افراد قصد ورود به محوطه مهم مجلس را داشتند و عمدتا به ارباب رجوع های در مسیر آسیب رساندند و به طبقه چهارم ساختمان اداری رسیدند و در آنجا درگیری میان آنها و عوامل انتظامی و امنیتی بوجود آمد.

عبارات مهم : امنیت
سردار ذوالفقاری ادامه داد: اینگونه گروه ها معمولا مناطق پر جمعیت را جهت چنین عملیات خرابکارانه و تروریستی خودشان گزینش می کنند همچنین در حاشیه حرم مطهر امام راحل افرادی هم دستگیر شدند.

وی افزود: کلا” مناطق زیارتی و مناطق حساسی مثل مجلس جهت ما مهم هستند و بلافاصله بعد از وقوع این اتفاق به کل کشور آماده باش داده شد.
در سوریه و عراق افرادی دستگیر شده است اند و افرادی بصورت خاص در تلاشند در کشور عزیزمان ایران ایجاد ناامنی کنند و جهت این کارها تروریستی بعضی کشورهای منطقه و آمریکا سرمایه گذاری کرده اند.
کشورهای صهیونیستی در این فرقه گرایی سرمایه گذاری کرده اند و اینها در محاصره قرار گرفته اند و نوع تعلیمات و تلقیناتی به اینها می شود که اینها را تا کشته شدن پیش می برد.

معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور ادامه داد: امروز ما تمام قسمت ها را تحت پوشش قرار دادیم و جلسات متفاوت تامین امنیت تشکیل شد و تمام راههای مواصلاتی به داخل کشور را کنترل کردیم و در ارتباط با مناسبت های پیش رو کارها امنیتی مناسب را انجام خواهیم داد.

و همه تحرکات آینده را کنترل خواهیم کرد اینها موجب نگرانی جهت مردم نشود تنها باید زیاد از قبل هوشیار باشند و تقریبا آماده باش سراسری است و به مردم قول می دهیم امنیت آنها تضمین شود.
این اتفاق هشداری بود جهت ما که از حوادث تروریستی در امان باشیم. او افزود: ما ایام انتخابات را در امنیت کامل پشت سر گذاشتیم در این دوران هم دو تیم تروریستی را در کشور منهدم کردیم.

بهروز نعمتی دیگر مهمان برنامه گفت: داعش به نوعی بابت شکستی که در سوریه و عراق مجبور شده است است دست به کارها عملیات تروریستی می زند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: داعش به دنبال این بود امنیت و ارامش مردم ما را برهم بزند و خدشه دار کند ولی با این کارها آنها مردم ما مصمم تر از هر لحظه می شوند.
نعمتی با تقدیر از نیروهای حفاظتی و اطلاعاتی گفت: اگر هشیاری این نیروهای خدوم نبود آمار شهدا و زخمی های این اتفاق تروریستی بیش از اینها بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: فضای صحن علنی مجلس امروز بعد از متوجه شدن این عملیات تروریستی طوری بود که اگر ممانعتی نداشتند در برابر این نیروهای تکفیری تروریستی اسلحه به دست می گرفتند.
وی گفت: منزل ملت از مردم است و ما جزء مردم و از مردم هستیم. او افزود: تروریست ها را طوری شستشوی مغزی داده اند که با انگیزه از پیش تعیین شده است وارد چنین اقداماتی می شوند.
نعمتی در خصوص دست های پشت پرده گفت: همان هایی که با مجهز کردن داعش گروهک های تروریستی را بوجود آورده اند امروزه گریبانگیر آنها شده است است و قطعا هدایت کنندگان این تروریست ها حامیان آنها و بابت همین پرچم آنها را اوج می برند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: با شکستی که داعش از دست یابی به منابع اقتصادی حاصل فروش نفت خورد عملا رو به نابودی رفت و امروزه در موصل عراق و سوریه شکست خورده اند عملا از داشتن یک دولت پوشالی شام و عراق( داعش) ناامید شده است اند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: امنیت | تروریستی | هیئت رئیسه | حوادث تروریستی | عملیات تروریستی | مجلس شورای اسلامی | گروهک های تروریستی | تیتر امشب

آماده باش سراسری است و به مردم قول می دهیم امنیت آنها تضمین شود/ اگر هشیاری نیر

آماده باش سراسری است و به مردم قول می دهیم امنیت آنها تضمین شود/ اگر هشیاری نیر

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog