chastely تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران

chastely: تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران اجرای دستورالعمل ثبت در سامانه سامانه جامع سامانه انبارها

گت بلاگز وب‌گردی تمام داشته‌هایم را مدیون امام خمینی(ره) هستم / شاه‌حسینی

در حال حاضر رهبر انقلاب بارها بر پرسشها فرهنگی تاکید کرده‌اند. ساخت آثاری سینمای در خصوص شخصیت ولی راحل یکی از بزرگترین وظایف فرهنگی بر دوش سینماگران هست.

تمام داشته‌هایم را مدیون امام خمینی(ره) هستم / شاه‌حسینی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، انسیه شاه حسینی نویسنده و کارگردان سینما میزان درخصوص ساخت آثاری در خصوص عدم پرداخت درست به شخصیت “امام خمینی(ره)” در سینمای کشور عزیزمان ایران گفت: این قضیه نیاز به نظر کارشناسانه ندارد و هرکس که کمی با سینما آشنا باشد می داند که متاسفانه در این خصوص تاکنون فیلمی تاثیرگذار ساخته نشده است.
کارگردان فیلم سینمایی “زیباتر از زندگی” ساخت آثار ارزشی را سخت دانست و اذعان کرد: ساخت آثار ارزشی در این روزها بسیار سخت هست. متاسفانه در این سرنوشت جهت تولید آثاری فاخر و ارزشی باید کفش آهنی پوشید. ولی من به شخصه از این راه خسته نشده و همواره در این مسیر می جنگم.

عبارات مهم : زندگی

وی با اشاره به تاکید “امام خمینی(ره)” بر پرسشها فرهنگی افزود: بعد از انقلاب ما به خوبی به پرسشها فرهنگی نپرداختیم. شخص امام راحل از جمله نخستین نفراتی بودند که همواره با جدیتی خاص به پرسشها فرهنگی نگاه می کردند و از همان اول انقلاب بر لزوم پیگیری پرسشها فرهنگی تاکید داشتند.
کارگردان فیلم “به کودکان شلیک نکنیم” به همین جهت ادامه داد: امام بسیار موشکافانه سینما و تلویزیون را پیگیری کرده و در مورد پرسشها این دو بخش نظرات مفیدی می دادند. هنگامی که امام فرمودند که تلویزیون ما باید یک دانشگاه باشد نشان دهنده تاثیر آموزشی تلویزیون است.
وی تصریح کرد: مسئولین فرهنگی باید مجدانه راه امام(ره) را از طریق فرهنگ دنبال کنند. در بسیاری موارد ایشان پرسشها فرهنگی را به پرسشها سیاسی ارجح می دانستند. به نظر من راه امام و معرفی بهتر شخصیت فرهنگی امام خمینی(ره) وظیفه ای است که در حال حاضر بر دوش اهالی فرهنگ و هنر بوده و باید جدی تر پیگیری شود.
کارگردان فیلم پنالتی بر لزوم پیگیری بیانات “رهبر معظم انقلاب” تاکید کرد: در حال حاضر رهبر انقلاب بارها بر پرسشها فرهنگی تاکید کرده اند. ساخت آثار سینمایی در خصوص شخصیت امام راحل یکی از بزرگترین وظایف فرهنگی بر دوش سینماگران هست. امیدوارم بعضی مسئولین از خواب غفلت شوم بیدار شده است و کمی بهتر به اتفاقات اطراف خود نگاه کنند.
شاه حسینی با تاکید بر دغدغه های شخصی خود مبنی بر ساخت اثری در خصوص شخصیت امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: من از جمله کسانی هستم که از لحاظ تئوری، عملی و شخصیتی هرچه دارم را مدیون امام خمینی(ره) هستم. من بعد از آشنایی امام تمام گمشده های خود را در آرزوی بزرگ های ایشان پیدا کردم. تا همین لحظه از زندگی یکی از بزرگترین دغدغه های زندگی من ساخت اثری راجع به امام خمینی(ره) است.
منبع: میزان
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | انقلاب | تلویزیون | امام خمینی | کارگردان فیلم | کارگردان سینما | رهبر معظم انقلاب | امام خمینی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog