chastely تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران

chastely: تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران اجرای دستورالعمل ثبت در سامانه سامانه جامع سامانه انبارها

گت بلاگز وب‌گردی گوشی وان پلاس 5 زوم اپتیکال دو برابری ندارد

کارل پی، از بنیان‌گذاران وان‌پلاس، اعلام کرده است پرچم‌دار تازه این کمپانی توانایی زوم اپتیکال دو برابری ندارد.

گوشی وان پلاس 5 زوم اپتیکال دو برابری ندارد

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان؛ سرانجام بعد از ماه‌ها انتظار، کمپانی چینی وان‌پلاس از گوشی وان‌پلاس 5 به‌عنوان بروزترین پرچم‌دار خود رونمایی کرد. درحالی‌که این گوشی مشخصات قابل توجهی دارد، ولی به نظر می‌رسد تمرکز کمپانی چینی زیاد بر بهبودهای مربوط به دوربین تازه خود بوده هست. وان‌پلاس 5 از یک دوربین دوگانه بهره می‌برد که تقریبا در بین زیاد پرچم‌داران به یک توانایی مرسوم تبدیل شده است است.

اما درحالی‌که بسیاری از منابع خبری اعلام کرده بودند وان‌پلاس 5 همانند آیفون 7 پلاس از زوم اپتیکال 2x بهره می‌برد؛ کارل پی، از بنیان‌گذاران وان‌پلاس، اعلام کرده است که این ادعا صحت ندارد.

به نظر می‌رسد موضوعی پیش آمده است که باعث سردرگمی شده است و باید شفاف‌سازی کنم. ما ادعا کردیم گوشی ما زوم دو برابری بدون افت کیفیت دارد، نه زوم اپتیکال دو برابری.
به گفته‌ی بنیان‌گذار وان‌پلاس، این دستگاه از زوم اپتیکال دو برابری بهره نمی‌برد و به‌جای آن به یک سیستم بزرگنمایی مجهز شده است است که با زوم دو برابری، کیفیت افت نمی‌کند. پی در مورد این عنوان توضیح داده است که چطور زوم اپتیکال گوشی وان‌پلاس 5 روی 1.6x تنظیم شده است است و زوم 0.4x باقی‌مانده از تکنولوژی مالتی‌فریم SmartCapture بهره می‌برد. این ادعا به این معنی است که دوربین گوشی مورد نظر از ترکیب زوم اپتیکال و دیجیتال جهت تصویرهای نهایی بهره می‌برد. با اینکه این سیستم جهت خیلی‌ها اهمیتی ندارد؛ ولی خوب است که کمپانی تصمیم گرفته روشنگری کند.

گوشی وان پلاس 5 زوم اپتیکال دو برابری ندارد

منبع:زومیت

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیستم | کمپانی | دوربین | اپتیکال | کمپانی چینی | گوشی وان پلاس 5 زوم اپتیکال دو برابری | کمپانی supercell | گفته ی بنیان گذار وان پلاس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog