chastely تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران

chastely: تجارت اطلاعات اردیبهشت مازندران اجرای دستورالعمل ثبت در سامانه سامانه جامع سامانه انبارها

گت بلاگز ورزشی مشکلات مالی داریم ولی تاثیری در مسابقه های ندارد / ربیعی

تیم ملی وزنه برداری کشورمان که در مسابقه های آسیایی ترکمنستان حضور دارد همچنان با پرسشها مالی دست و پنجه نرم می کند.

مشکلات مالی داریم ولی تاثیری در مسابقه های ندارد / ربیعی

وحید ربیعی مربی تیم ملی وزنه برداری در گفتگو با خبرنگار گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان گفت : در حال حاضر ملی پوشان بزرگسالان کشورمان در شرایط خوب بدنی قرار دارند، در این مرحله از اردو، تمرینات منظم تیمی را سپری کرده اند و روزهای آینده نیز جهت مسابقه قهرمانی آسیا آماده می شوند.جابر بهروزی وزنه بردار دسته ۷۷کیلوگرم، از ناحیه کمر، دچار گرفتگی و علی هاشمی وزنه بردار دسته ۱۰۵کیلوگرم از ناحیه عضله چهارسرران با مصدومیت مواجه شده است هست. از این رو اسامی ۸ملی پوش بزرگسال را جهت مسئولان برگزاری مسابقه های قهرمانی آسیا و کنفدراسیون آسیا ارسال کرده ایم و این لیست قابل عوض کردن نیست. این در حالی است که هر دو به صورت مرتب فیزیوتراپی می کنند تا به مسابقه های اعزام شوند.

وی راجع به قهرمانی در مسابقه های آسیایی، گفت: قول قهرمانی نمی دهیم، ولی تمام تلاش و تلاش مان حتی با عدم حضور المپیکی ها، کسب یکی از سکوهای تیمی هست. با این شرایط سخت امیدواریم در این مسابقه های نتیجه های قابل قبولی را بدست آوریم.در ضمن، نشانه کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان در این مدت از تشکیل اردوها، جوانگرایی بوده و جهت ساختن یک تیم پرقدرت در جهان، نیاز به وقت چند ساله داریم. امیدواریم در آینده حمایت بیشتری از این رشته صورت بگیرد تا فدراسیون وزنه برداری اردوهای بهتری را جهت ملی پوشان خود برپا کند.

مربی تیم ملی در آخر گفت: به علت عدم حضور سه المپیکی و ضرب دیدگی های وزنه بردارانی همچون؛ محسن بهرام زاده و علیرضا سلیمانی، با مسئله کمبود نفرات جهت دو مسابقه مواجه هستیم، از این رو ملی پوشانی که در مسابقه های آسیایی ترکمنستان به میدان می روند، احتمال دارد به بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در آذربایجان نیز اعزام شوند.در حال حاضر نیز پرسشها مالی، مانند چند ماه گذشته وجود دارد. ولی ای کاش دوستانی که هر لحظه به دنبال انتقاد از اوضاع این مجموعه هستند، فکر کمک کردن به فدراسیون و تیم ملی باشند.

مشکلات مالی داریم ولی تاثیری در مسابقه های ندارد / ربیعی

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: مسابقه | وزنه بردار | وزنه برداری | وزنه برداری | وحید ربیعی | مسابقات آسیایی ترکمنستان | علی هاشمی | جابر بهروزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog